Witaj w świecie Poradni Vitberg – miejscu, które powstało z pasji do pomagania i serca, które bije dla ludzi. To niezwykły projekt, uhonorowany wieloma nagrodami jakości, który dziś staje się kluczowym punktem dostępu do fizykoterapii w Polsce. Wkraczając do Poradni Vitberg, pozbywasz się kolejek i formalności – zyskujesz za to bezpośredni dostęp do profesjonalnej opieki.

Rewolucja w rehabilitacji

Poradnie Vitberg to nie tylko miejsce, to idea. Dzięki nim, dziesiątki tysięcy osób w całej Polsce zyskują dostęp do bezpłatnych zabiegów wibroterapii każdego dnia. Czas spędzony w poradni to nie tylko terapia, to 90 minut pełne wsparcia, troski i profesjonalizmu. Już na pierwszy rzut oka widać, że jesteś tu ważny, że liczy się Twoje zdrowie i komfort.

Wibracje dla zdrowia

Wibroterapia to niezwykła technologia, która staje się kluczem do Twojego zdrowia. Bez względu na wiek czy dolegliwości, w Poradniach Vitberg każdy może skorzystać z terapeutycznej stymulacji wibracyjnej. To sposób na przewlekły ból, obrzęki, problemy neurologiczne i wiele innych. Badania potwierdzają skuteczność tej metody, a sportowcy już od dawna korzystają z wibracji do regeneracji i do zwiększenia osiągów.

Darmowe zabiegi dla Ciebie

W Poradniach Vitberg, Twoje zdrowie jest najważniejsze. Dlatego część zabiegów wibroterapii jest dostępna dla Ciebie zupełnie za darmo. A jeśli po nich wypełnisz anonimową ankietę, otrzymasz możliwość korzystania z terapii przez kolejne 8 dni bezpłatnie. Twoja opinia ma dla nas ogromne znaczenie i pomaga w dalszym rozwoju tej innowacyjnej metody.

Zanurz się w świecie Poradni Vitberg

Poradnie Vitberg to więcej niż tylko miejsce. To filozofia dbania o zdrowie i dobre samopoczucie. Już wkrótce wprowadzimy nowe usługi, takie jak wizyty domowe i użyczenia, by jeszcze lepiej służyć naszym pacjentom. Odkryj świat Poradni Vitberg już dziś na naszej stronie internetowej!

Dlaczego warto nas odwiedzić

W Poradniach Vitberg pracują różni specjaliści: fizjoterapeuci, masażyści, dietetycy. Dlatego nasza oferta jest kompleksowa i uwzględnia długoterminową opiekę specjalistyczną. Pacjenci, którzy kupili sprzęt do wibroterapii medycznej firmy Vitberg, dodatkowo mogą skorzystać z bezpłatnego Pakietu Medycznego.

Na czym polega oferta Pakietu Medycznego?

Jest to szereg korzyści, które pacjenci zyskują po zakupie sprzętu do domowej wibroterapii w Poradni Vitberg. 

Na co mogą liczyć beneficjenci Pakietu Medycznego?

Pacjenci w ciągu 12 miesięcy od dokonania zakupu mogą skorzystać ze 100 bezpłatnych zabiegów wibroterapii, które mogą być wymienne z wypożyczeniem dodatkowego sprzętu do domu.

Pakiet obejmuje 6 dodatkowych konsultacji specjalistycznych, które mają na celu monitorowanie postępów rehabilitacji. Pacjenci są poddawani pomiarom diagnostycznym i funkcjonalnym, jak np. analiza składu ciała za pomocą wagi biometrycznej, pomiary siły mięśniowej czy zakresu ruchomości stawów.

Kolejnym profitem z jakiego mogą skorzystać posiadacze Pakietu Medycznego jest wizyta terapeuty w domu pacjenta. Kiedy można z tego skorzystać? W sytuacji, gdy jeden z Twoich domowników potrzebuje indywidualnego ustalenia planu zabiegowego lub konsultacji w przypadku osób leżących.

Wiele Poradni oferuje w swoim gabinecie poza wibroterapią również zabiegi z tlenoterapii (w specjalnych komorach hiperbarycznych). Osoby, którym przysługuje Pakiet Medyczny mogą, w razie nagłej potrzeby, skorzystać z takich zabiegów poza kolejnością.

Ponad to, beneficjenci Pakietu Medycznego otrzymają pomoc również w nagłych wypadkach, jak np. kontuzja czy nieplanowany zabieg operacyjny.

A najlepsze jest to, że nie musisz spełniać żadnych kryteriów, aby skorzystać z usług Poradni! Przyjmujemy wszystkich bez względu na wiek. Po prostu znajdź swoją Poradnię i ciesz się zdrowiem przez kolejne lata.

Poznaj nas bliżej na: https://www.vitberg.com/info/znajdz-poradnie.html 

Portal ma charakter informacyjno-edukacyjny. Dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane w artykułach były zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej oraz rzetelne, poparte źródłami naukowymi. Treści prezentowane na portalu nie mogą jednak zastąpić konsultacji lekarskiej i być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy.

Redakcja Wibroterapia.com

Jest nas kilkoro - więcej niż 5, ale mniej niż 10 :). Każdy z nas ma wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, jak wiele może zdziałać dobrego mechaniczny zdrowy bodziec - wibracja.

Zobacz wszystkie posty
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *