Ostatnia aktualizacja: 31st maj 2019, 08:35 am

Aby obejrzeć film, kliknij w w ikonkę “play” (strzałka w prawo w kółku) powyżej

Czy starość musi być smutna? To pytanie zadawaliśmy wszystkim uczestnikom 2 Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej “Dla Zdrowego i aktywnego starzenia”. Naukowcom, lekarzom, trenerom oraz… seniorom 😉 Aula wypełniała się słuchaczami przy każdym z 6 wykładów, przygotowanych przez prelegentów, specjalistów z dziedzin medycznych, socjologii, technologii urządzeń diagnostycznych i rehabilitacyjnych i sportu. Największą radość jednak sprawiły chyba wszystkim pozytywne nastawienie gości, szczery entuzjazm a nam liczebność uczestników. Więcej o konferencji również pod linkiem: https://bit.ly/2KhvKMX

Portal ma charakter informacyjno-edukacyjny. Dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane w artykułach były zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej oraz rzetelne, poparte źródłami naukowymi. Treści prezentowane na portalu nie mogą jednak zastąpić konsultacji lekarskiej i być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy.

Avatar
Redakcja Wibroterapia.com

Jest nas kilkoro - więcej niż 5, ale mniej niż 10 :). Każdy z nas ma wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, jak wiele może zdziałać dobrego mechaniczny zdrowy bodziec - wibracja.

Zobacz wszystkie posty
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading...