O sposoby na dobre zdrowie, nie tylko dietetyczne pytaliśmy w Nowym Targu podczas V Pikniku Zdrowia. przechodniów, lekarzy i specjalistów oraz prawdziwego Górala. Okazuje się, że najważniejsze jest holistyczne podejście do zdrowia....

O V Pikniku Zdrowia w Nowym Targu

W ramach pikniku prowadzone były bezpłatne badania i konsultacje specjalistyczne dla wszystkich chętnych mieszkańców powiatu nowotarskiego, m.in. pomiar poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, pomiar ciśnienia w oku, porady dietetyczne, porady podologa, dermatologa, bezpłatne terapie manualne i konsultacje z fizjoterapeutą, atrakcje związane z urodą, bezpłatne zabiegi kosmetyczne i konsultacje z kosmetologiem.

Strefa Zdrowia

W dużym namiocie na Rynku znajdowała się Strefa Zdrowia, którą otwierała strefa regeneracji Vitberg. Każdy mógł wypróbować na sobie leczniczej wibroterapii, oraz poczęstować sie naszą Vitbergówką. Szczególnie zainteresowani i odporni na warunki atmosferyczne mogli przeprowadzić analizę składu ciała na wadze biometrycznej. Strefę Zdrowia współdzieliliśmy z wieloma lekarzami i specjalistami, m. in. z okulistą, kardiologiem, dermatologiem czy ratownictwem medycznym. Dzieki temu każdy odwiedzajacy mógł zasięgnąć porady fachowca, nauczyć się pierwszej pomocy, zmierzyć poziom cukru oraz ciśnienie krwi. Każda osoba odwiedzająca Strefę zdrowia była kierowana na specjalistyczne badania, następnie po konsultacjach, lekarze odsyłali ich dalej. Wszystkie stoiska uzupełniały się nawzajem, każdy wiedział, czym zajmują się inni.

Być może zainteresuje Cię również artykuł:


Portal ma charakter informacyjno-edukacyjny. Dokładamy wszelkich starań, by informacje prezentowane w artykułach były zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej oraz rzetelne, poparte źródłami naukowymi. Treści prezentowane na portalu nie mogą jednak zastąpić konsultacji lekarskiej i być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy.

Redakcja Wibroterapia.com

Jest nas kilkoro - więcej niż 5, ale mniej niż 10 :). Każdy z nas ma wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny. Chcemy, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się, jak wiele może zdziałać dobrego mechaniczny zdrowy bodziec - wibracja.----------------------------------
There are several of us - more than 5, but less than 10 :). Each of us has knowledge and experience in physiotherapy, rehabilitation and medicine. We want as many people as possible to learn how much good a mechanical healthy stimulus - vibration - can do.

Zobacz wszystkie posty
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *